Köpa/Sälja Aktie

Här kan du som vill köpa eller sälja en aktie få in dina kontaktuppgifter.

Observera att vi inte på något sätt involverar oss i själva affäruppgörelsen utan endast förmedlar kontakten mellan köpare och säljare.

Vi vill dock göra er uppmärksamma på att ansvaret ligger hos köparen att kontrollera att det inte finns en skuld till Aktiebolaget (en skuld till bolaget medför att spelrättsbeviset är ogiltigt). Säljaren kan inte göra sig skuldfri genom att enbart sälja sin aktie. Skulden måste vara reglerad innan försäljning. Så länge man äger en aktie är man skyldig att betala som lägst Passiv medlem. Ring gärna till kansliet så hjälper vi dig, 08-524 305 91.

 

Säljes 

Namn E-post Telefon
Christian Lindström christian.p.lindstrom@ericsson.com 070-3062677
Björn Wahlund bjorn.wahlund@live.se 070-5617195
Håkan Holmberg hakan.holmberg@gmail.com 070-3035393
Yvonne Freiman Jonasson yvonneochbo@hotmail.com 08-6464899
Stefan Norberg stefan.j.norberg@gmail.com 0034 699 427785
Johannes Karlsmyr johannes.karlsmyr@gmail.com 070-3975828
Jan-Olof Wallfält jan-olof.wallfalt@comhem.se 08-7172791
Tim Holmkvist tim-h@live.se 070-7911887
Anita Selin anita.selin@telia.com 08-7562495 / 070-5642968
Carl Lindvall carl.lindvall@live.se 073-9444016
Ann Charlotte Nystrand lotta.nystrand@uvtcmail.se 070-4829865
Michael Ohlsson permio59@gmail.se 070-6518940
Roland Bladh roland.bladh@hotmail.com 070-8281873
Ann-Charlotte Klingberg klingberg.ann-charlotte@hotmail.com 070-6461098
Lena Norberg lena_norberg@bredband.net 08-6489591
Helena Stein helena.stein@hotmail.se 073-0644217
Lars Andersson lars.a.andersson@ericsson.com 070-5197461
Ulrica Fahlringe rica@home.se 072-3050366
Fredrik Isberg fredrik.isberg@telia.com 073-0520120
Inga Kamlin inga.kamlin@gmail.com 070-2343289
Anneli Tjernsten anneli.spring@gmail.com 070-1697097
Eric Petersson eric@agitta.se 070-6206715

 

Köpes

Namn  E-post Telefon
Björn Lind bjornes-el@telia.com 070-2200666
Joel Biresack joel.biresack@gmail.com  
Hans Nilsson-Tuorda hans.nilsson-tuorda@sbff.se 070-4933211
Hasse Wiberg hasse@familjenwiberg.se 070-6963220
Magnus Måhlgren magnus@kerstinstaxi.nu 073-5264835
Kim Fransman kim.fransman@gmail.com 070-9724591