Köpa/Sälja Aktie

Här kan du som vill köpa eller sälja en aktie få in dina kontaktuppgifter.

Observera att vi inte på något sätt involverar oss i själva affäruppgörelsen utan endast förmedlar kontakten mellan köpare och säljare.

Vi vill dock göra er uppmärksamma på att ansvaret ligger hos köparen att kontrollera att det inte finns en skuld till Aktiebolaget (en skuld till bolaget medför att spelrättsbeviset är ogiltigt). Säljaren kan inte göra sig skuldfri genom att enbart sälja sin aktie. Skulden måste vara reglerad innan försäljning. Så länge man äger en aktie är man skyldig att betala som lägst Passiv medlem. Ring gärna till kansliet så hjälper vi dig, 08-524 305 91.

 

Säljes 

Namn E-post Telefon
Christian Lindström christian.p.lindstrom@ericsson.com 070-3062677
Johannes Karlsmyr johannes.karlsmyr@gmail.com 070-3975828
Helena Stein helena.stein@hotmail.se 073-0644217
Lars Andersson lars.a.andersson@ericsson.com 070-5197461
Michael Mathisen mickemathisen@gmail.com 070-7161236
Carl Svendenius carlsvendenius@hotmail.com 070-7386907
Ann Blomqvist annblomqvist@outlook.com 073-6707743
Jonas Håkanson hakanson.jonas@gmail.com 070-3802342
Kerstin Enochsson Seydlitz epost@kerstinenochsson.se 073-8415700
Rune Nilsson k.rune.nilsson@gmail.com 076-1654048
Reidar Hallberg krusbarn@hotmail.com 076-2396158
Johan Anderson johan.e.anderson@gmail.com 070-5594498
Tobias Emmerdahl tobias.emmerdahl@gmail.com 076-1658566
Göran Rilegård goran.rilegard@ownit.nu 070-5939500
Joel Gustafsson joel.gsson@live.se 073-5781070
Olof Eriksson oheriksson1@gmail.com 073-9858292
Anna Sohlberg anso.sohlberg@hotmail.com 073-2318870
Stefan Valkonen stefan.valkonen@hotmail.com 073-3802275
Agneta Tjärnhammar agneta@tjarnhammar.se 070-7580055
Anna Qvarfordt aq0926@gmail.com 073-7759610
Joakim Olofsson joakim.olofsson75@gmail.com 070-3292356
Ulrika Tolppola Jirbratt ullisjir@yahoo.se 070-3298672

 

 

Köpes

Namn  E-post Telefon
Hans Nilsson-Tuorda hans.nilsson-tuorda@sbff.se 070-4933211
Magnus Måhlgren magnus@kerstinstaxi.nu 073-5264835
Stefan Jonsson jonsson.steffe@live.se 072-5017005
Oliver Knutsson oliver.knutsson@gmail.com 073-9255599
Jan Söderlind jan.g.soderlind@gmail.com 070-2110422